СТАНЦІЯ КИРИЛІВСЬКА 30.04-03.05
ПРОГРАМА = СЦЕНАРІЙ
30 КВІТНЯ / ДЕНЬ ПЕРШИЙ / GOOD FRIDAY

Doors open at 16:00

Workshop
17:00 - 18:00 Воркшоп-зустріч - публічна презентація проєкту "Парк Юрковиця"

30.04
//Main Stage
19:30 Kontur Band
20:30 Sheetel And The Good Stuff
22:00 Ptakh_Jung

//Night stage
23:00 David [20ft Radio]
00:00 Nemo [20ft Radio]
01:00 Misha [20ft Radio]
02:00 Elija [Osnova] live
    1 ТРАВНЯ / ДЕНЬ ДРУГИЙ / ПЕРЕДЧУТТЯ

    Doors open at 15:00

    Workshop
    16:00 - 18:00 Презентація та дискусія від Харківських культурних спільнот

    01.05
    //Eco Stage
    Інсталяція від coscheylab
    16:00 Whaler
    17:00 What's His Face НОЙЗ ОРКЕСТР

    //Main Stage
    18:30 Chubereenee
    20:00 Kyiv Mistah
    21:30 Franz Bargmann [DE]
    22:30 Mariia & Magdalyna feat. Gosh

    //Night stage
    23:00 human margareeta
    00:00 ВОЛОДЯ ЗАБУДОВНИК
    01:00 Rugo b2b Krueger b2b Drifted [Pep Gaffe]
    2 ТРАВНЯ / ДЕНЬ ТРЕТІЙ / ВОСКРЕСІННЯ

    Doors open at 15:00

    Театр
    16:00 - 18:00 Вистава "Покоївки" / потрібна додаткова реєстрація

    //Main Stage
    18:00 Sophistication
    19:30 Сльози Каблука
    20:30 Дичка
    22:30 Ragapop

    //Night stage
    23:30 BETH ALANA [Kanvas Berlin]
    00:30 Rachel Zukerman [Peauty Fute]
    02:00 Mark Panghoud [Shum Rave]
    03:00 TXN live

    //Eco Stage
    16:00 Anthony Junkoid
    23:30 TET
    01:00 ivan skoryna
    02:00 Dosaaf [BY]
    03:00 UPCYCLE DJ'S
    3 ТРАВНЯ / ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ / ВІДКРИТТЯ

    Doors open at 15:00

    Театр
    16:00 - 18:00 Вистава "Покоївки" / потрібна додаткова реєстрація

    03.04
    //Main Stage
    18:30 Треба Реп
    19:30 Практика
    20:30 Kraken Landau
    22:00 Хамерман Знищує Віруси

    //Night stage
    23:30 [GRVGRV]:
    The Lazy Jesus
    Oi FUSK
    Nina Eba
    Taqaddam
    Julia Jazz
    Paat.
    Chocollab

    //Eco Stage
    00:00 ϙue + ₴ HRYVNI live
    01:00 Mediaklub live
    02:00 human margareeta hybrid set
    03:00 Mutafory Lili live
    04:00 RECYCLE DJ's
    ВІЗУАЛКА
    Заходи:
    • Скетчинг-івент (1-2 травня) та виставка скетчів (3 травня), зроблених під час Станції від Будинку Культури (Харків)
    • Космо-глина: ліплення динозаврів Юрковичного періоду від нашої майстрині Октябрини
    • DIY: ліногравюрний друк на вашому одязі від космонавтки Іри Мисів

    Стріт-арт:

    Інсталяції від PlastikWood та Phytotron Gryshko
    Фото-експозиція білоруської художниці Тані Свирепи
    Site-specific виставка у лаундж-зоні (Єгор Гордотко, Аля Сєгал, Микита)

    + TBA
    РЕЄСТРАЦІЯ